КОЗИРКИ І ВІДЛИВИ НА ВІКНА

Козирки і відливи – всього лише доповнення до віконних і балконних систем, але дуже важливе. Вони потрібні обов’язково, так як забезпечують відведення води від вікон і фасаду під час дощу або коли тане сніг.

Купити відливи і козирки в Миколаєві ви можете в магазині Panorama. У нас великий вибір виробів з оцинкованої сталі, алюмінію і пластика. Замовити їх можна під будь-які розміри вікон і балконів.

Монтаж цих захисних елементів проводиться зазвичай одночасно з віконними блоками. Так і надійніше, і простіше. Тому краще всього замовляти їх установку в тому ж місці, де ви купували вікна. Важливо довірити цю роботу професіоналам. В Panorama працює досвідчена команда фахівців, які проводить монтаж з урахуванням всіх технологічних вимог:

  • хороша гідро- і теплоізоляція в місці кріплення, щоб не утворювалися містки холоду;
  • правильний кут нахилу (5˚ для відливів і 15-45˚ для козирків);
  • грамотний розрахунок глибини.

Види відливів і козирків

Металеві

Виготовляються з оцинкованої сталі. Самий бюджетний варіант. Довговічні, стійкі до несприятливих атмосферних впливів. Головний недолік – сильний шум під час дощу. Можливі кольори: білий, коричневий, зелений, сірий, вишневий, антрацит, синій.

Ціна від 30 грн

Алюмінієві

Не іржавіють. Стійкість до подряпин, сонячного світла, перепадів температур. Зберігають первинний зовнішній вигляд довгі роки. Головний мінус – висока ціна, обумовлена особливостями виробництва. Виготовляються в білому і коричневому кольорах.

Ціна від 40 грн

Пластикові

Не бояться корозії, зносостійкі. Просто монтуються. Практично безшумні під час сильного дощу. Згодом жовтіють. У порівнянні зі сталевими і алюмінієвими виробами – менш довговічні. До замовлення доступні тільки в білому кольорі.

Ціна від 50 грн

НАВІЩО ПОТРІБНІ КОЗИРКИ І ПІДВІКОННІ ВІДЛИВИ

Що трапиться, якщо не встановити віконні відливи і козирок? Без відливу стіна під вікном буде поступово руйнуватися через постійний вплив вологи, а в будинку може з’явитися цвіль і грибки. Що стосується козирків, то без них під час дощу вода буде просто потрапляти всередину приміщення. Додатково вони частково захищають склопакети від забруднень, і мити їх треба буде рідше.

Купити козирки і відливи потрібно ще й тому, що вони в цілому продовжують термін служби ваших вікон, оскільки захищають від негативного впливу опадів.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama