• Червень

  4

  2021
 • 243
 • 0
Алюмінієві накладки на вікна

Алюмінієві накладки на вікна

В останні роки в архітектурі та оформленні фасадів велика увага приділяється зовнішньому вигляду вікон. Все частіше використовуються алюмінієві системи, в першу чергу там, де потрібно скління великих площ. Вони виглядають стильно, служать до 60 років, легше ПВХ-конструкцій, тонше (тому пропускають більше світла).

Але установка алюмінієвих конструкцій не завжди виправдана. По-перше, їх ціна набагато вища за пластикове скління. По-друге, навіть недорогий 5-камерний металопластиковий профіль з монтажною глибиною 70 мм, наприклад, Rehau Euro-Design 70, набагато перевершує за тепло- і звукоізоляційними властивостями найтепліший алюмінієвий профіль.

Існує альтернатива, яка дозволяє поєднати всі плюси ПВХ-вікон і ефектний зовнішній вигляд алюмінієвих конструкцій – зовнішні алюмінієві оклади. Це сучасний стильний і недорогий спосіб оформлення ПВХ-систем із зовнішнього боку.

Особливості накладок Kaleido Cover

Kaleido Cover – найшвидший варіант декорування віконного профілю, який легко поєднувати з будь-яким дизайном фасадної частини будівлі. Вони зносостійкі, довговічні і практичні.

Ось основні переваги окладів з алюмінію:

 1. Необмежена кольорова гамма і великий вибір декорів:
 • поверхня накладки може бути забарвлена ​​в будь-який відтінок по системі RAL;
 • три варіанти текстури на вибір: глянсова, матова, шорстка;
 • ламінація з імітацією текстури натурального дерева;
 • імітація поверхні анодованого алюмінію.

Це дозволяє реалізувати будь-які екстер’єрні рішення.

 1. Інтегрувати накладки з алюмінію можна не тільки в віконні блоки, а й двері-гармошки, слайдінгові й розсувні системи.
 2. Оклад захищає пластиковий профіль від зовнішніх несприятливих чинників: сонячних променів, опадів і т.п. Таким чином, він стає міцніше і довговічніше.
 3. Простий монтаж, який не вимагає складного обладнання та багато часу. Накладки просто замикаються зверху профілю. Але монтує їх тільки завод, на якому виготовляються вікна.

Є два нюанси. Їх не можна назвати недоліками, але тим не менше вони дещо обмежують застосування окладів:

 1. Накладка монтується тільки з зовнішньої сторони. Тобто вам потрібно подумати про те, якого кольору будуть ваші вікна всередині приміщення, щоб вони гармоніювали з інтер’єром. І при необхідності замовити односторонню ламінацію.
 2. Оклади підходять тільки для профільних систем Rehau Synego і Geneo.

Металопластикове вікно з алюмінієвою накладкою візуально важко відрізнити від алюмінієвої віконної системи. При цьому воно зберігає всі свої переваги: ​​герметичність, хороші показники теплоізоляції і шумопоглинання. А за ціною вийде набагато дешевше.

У студії вікон Panorama ви можете замовити зовнішні накладки для своїх металопластикових вікон. Ми допоможемо підібрати саме той відтінок і варіант декору, який буде ідеально поєднуватися з фасадом вашого будинку.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama