• Травень

  28

  2021
 • 137
 • 0
Дитячі замки на вікна

Дитячі замки на вікна

Ситуації, коли дитина випадково випадає з вікна, на жаль, не рідкість. Проте, досить великий відсоток людей відмовляється від монтажу дитячих блокіраторів з кількох причин:

 1. «Перший поверх». Звичайно, ймовірність серйозних травм при падінні з першого поверху – мінімальна. Але, погодьтеся, навіть перелом або струс мозку великий стрес і для дитини, і для її батьків.
 2. «Стоять москітні сітки, цього достатньо». Це не так. Москітна сітка потрібна для захисту від комах. Витримати вагу дитини, навіть маленької, вона не здатна (незалежно від способу кріплення). Якщо вона сперлася на сітку, то просто випаде разом з нею.
 3. «Дитина ще маленька і не залізе сама на підвіконня / вже достатньо доросла і не стане ризикувати». Що стосується маленьких дітей – то це тільки питання часу, коли вони навчаться забиратися на підвіконня, щоб подивитися на вулицю. У випадку зі «дорослими» дітьми – статистика їх падіння з вікон не втішна.

Виправдань, чому не встановлені дитячі замки, можна придумати ще дуже багато. Але ціна неправоти тут занадто висока – здоров’я, а іноді і життя дитини.

У цій статті ми розглянемо, які види блокіраторів існують і їх особливості.

Універсальні накладні замки на вікна від дітей

Універсальний блокуючий віконний замок – накладна конструкція компактного розміру з ключем, яка фіксує стулку за допомогою вбудованого шпінгалета.

Переваги такого блокіратора:

 • можна встановлювати і знизу, і збоку стулки;
 • підходить і для балконних дверей;
 • невеликий розмір, майже непомітний на рамі;
 • функція провітрювання залишається доступною, навіть коли замок заблокований;
 • доступна ціна;
 • простий монтаж.

Різновид – блокиратори з «прапорцем». Принцип роботи такий самий, але для більшої надійності є додатковий обмежувач.

Дитячий замок на вікна на тросі

Конструкція складається з двох частин: одна встановлюється на рамі, друга – на стулці, їх з’єднує міцний трос, який здатний витримати навантаження до 500 кг. Він не дає відкривати вікно повністю, а тільки на 10-15 см в залежності від довжини троса.

Монтується такий обмежувач зазвичай збоку відкриття стулки, але можна і зверху чи знизу. Щоб розблокувати його, потрібно ключ. Для блокування ключ не потрібен, замок просто замикається.

Головний плюс тросових блокіраторів – універсальність. Вони підходять не тільки для звичайних стулок. Встановити їх можна також на:

 • мансардні;
 • слайдерні;
 • розсувні вікна.
замок на окна на тросе

Ручка з ключем

Подібні замки на пластикові вікна встановлюються замість заводської ручки. Це один з найбільш надійних різновидів дитячої захисної фурнітури.

Є два варіанти таких конструкцій:

 1. З кнопкою. Блокується замок натисканням кнопки, відкривається за допомогою ключа.
 2. Без кнопки. І відкривати, і закривати замок можна тільки ключем.

Серйозний мінус ручок з ключем – коли замок заблокований, не можна відкривати вікно на провітрювання. Але стулка може фіксуватися в закритому положенні або в режимі провітрювання. Тобто ви спочатку відкриваєте на провітрювання, потім блокуєте замок. Щоб закрити вікно, відкриваєте замок, потім закриваєте стулку.

Всі дитячі замки можна монтувати не тільки на пластикові, а також на алюмінієві і дерев’яні вікна. Випускаються в декількох кольорах, тому завжди є можливість підібрати варіанти в колір профілю.

Їх установка дуже проста. Ви можете впоратися з цим самостійно, скориставшись інструкцією виробника. Або звернутися по допомогу майстра.

У салоні Panorama ви можете купити блокіратори на вікна від дітей всіх перерахованих конфігурацій від надійних фірм BSL, Penkid і ін.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama