• Грудень

  10

  2021
 • 88
 • 0
Дистанційна рамка для склопакетів

Дистанційна рамка для склопакетів

Склопакет – дуже важлива конструктивна частина вікна. У свою чергу, у склопакеті є елемент, який впливає на ефективність всього віконного блоку – дистанційна рамка. Це складова частина склопакета, що розташовується між шибками, розділяючи їх.

Дистанційні рамки для склопакетів вирішують низку важливих завдань:

 1. Фіксують скло в склопакеті на певній відстані по всьому периметру, створюючи камери з повітрям або інертним газом, які стають теплоізолюючим шаром.
 2. Є каркасом склопакета.
 3. Усередині знаходиться спеціальний вологопоглинач (молекулярне сито), який осушує повітря всередині склопакета і запобігає таким чином випаданню конденсату в міжскляному просторі.

Алюмінієва дистанційна рамка

При виробництві металопластикових вікон стандартно використовують дистанційну рамку з алюмінію. Вони є профілем з перфорацією в два ряди. Це найпоширеніший і найпрактичніший варіант.

Існує два різновиди алюмінієвих дистанційних рамок:

 1. Жорстка. Перед зборкою склопакета нарізається на відрізки певного розміру, після чого з’єднується за допомогою пластикових або металевих куточків. Стики герметизуються.
 2. Гнучка. Еластична рамка, що згинається при складанні склопакета вручну або на спеціальному обладнанні. Перевага гнучких рамок у тому, що вони безшовні, цілісні, а отже, краще зберігають тепло.

Є у алюмінієвих дистанційних рамок серйозна вада – вони пропускають холод. Отже, створюють місток холоду по всьому периметру скла у віконній рамі.

Тепла дистанційна рамка із пластику

Вирішити проблему містка холоду у склопакеті дозволяють пластикові, так звані теплі, дистанційні рамки. Вони мають низький, майже нульовий коефіцієнт теплопровідності. Завдяки цьому вони також допомагають запобігти появі конденсату на вікнах. Сам ПВХ не боїться змін температури та не деформується протягом довгого часу.

Склопакет із пластиковою дистанційною рамкою дорожчий, але дозволяє заощадити до 7% теплової енергії.

У конструкції вікна важливим є кожен елемент: профіль, фурнітура, склопакет. Дистанційна рамка хоч і здається незначною деталлю, проте впливає на енергоефективність та теплоізоляційні характеристики віконного блоку.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama