• Лютий

    24

    2021
  • 152
  • 0
Етапи виготовлення металопластикових вікон

Етапи виготовлення металопластикових вікон

Виробництво металопластикових вікон – багатоетапний процес. Він відбувається за конвеєрним принципом, коли майбутній виріб проходить етапи виробництва один за іншим в строго визначеному порядку.

Проектування

Перший етап – проектування та складання технологічного завдання на розкрій. Використовується для цього спеціальна комп’ютерна програма, яка точно розраховує витрату матеріалів, розміри профілів, армуючих вставок і штапиків, кількість і типи фурнітури і т.п.

Нарізка і армування профілю

Наступний процес у виробництві пластикових вікон – виготовлення заготовок для вікна. Згідно техзавданню профілі розпилюються за потрібними розмірами. Робиться це спеціальною високоточною пилкою, якою управляє комп’ютер.

Далі встановлюють армування – металеву вставку П-образної або квадратної форми завтовшки 1,5-2 мм. Вона потрібна, щоб вікно стало жорстким і міцним, з часом не деформувалося.

Армування кріпиться до профілю саморізами, які вкручуються автоматичним шуруповертом. Важливий момент: місце кріплення чітко визначено технічною документацією, так як мінімальні зміни положення саморізів можуть вплинути на стійкість вікна

Фрезерування

Після того, як профілі нарізані і армовані, вони відправляються на фрезерування дренажних каналів (вони потрібні для відводу конденсату), технологічних отворів для установки ручки і фурнітури, кріплення імпоста.

Зварка профілів

Процес зварювання також комп’ютеризований. Розміри віконної конструкції вносяться в комп’ютерну програму.

Після чого заготовки укладаються на чьотирьохголівочний зварювальний апарат, де безпосередньо відбувається зварювання кутів майбутньої рами або стулки. Краї заготовок нагріваються до 235-255 ° C і з’єднуються під високим тиском. Отриманий зварювальний шов по своїй міцності абсолютно не поступається цілісному профілю. Зварка всіх чотирьох кутів відбувається одночасно.

Далі готова стулка або рама відправляються на зачистку швів. Робиться це на спеціальному верстаті.

Пластиковые окна для дома.Энергосбережение.

Збірка вікна

Коли підготовчі етапи виготовлення пластикових вікон закінчені, починається їх складання, в процесі якої встановлюються:

  1. Імпост – підсилювальний додатковий профіль посередині рами (в вікнах Rehau стик між імпостом і рамою обов’язково герметизується).
  2. Ущільнювачі. Від їх якості залежить тепло- і звукоізоляційні властивості вікон. У профілях Rehau Euro-Design 60, Euro-Design 70, Brilliant-Design використовують двоконтурний нерозривний ущільнювач EPDM, в Geneo – трьохконтурний RAU-PREN. У базовій комплектації профілю Synego два контури ущільнювача пелюсткового типу (Synego AD), опціонально є додаткова опція – третій контур ущільнення (Synego MD).
  3. Фурнітура: поворотна або поворотно-відкидна, петлі, ручки. Додатково може бути встановлена ​​противовзломна фурнітура, ручки з замком (або інші блокуючі дитячі замки).

Після установки всіх комплектуючих монтуються стулки.

Монтаж склопакета

В першу чергу в раму або стулку укладаються фальцеві вкладиші і прокладки під готовий склопакет. Його розклинюють, щоб навантаження на скло розподілялася рівномірно, і воно не лопнуло в процесі експлуатації.

Кріпиться склопакет за допомогою пластикових штапиків різної форми і товщини, які підрізають з точністю до міліметра.

Контроль якості

На останньому етапі перевіряють якість ущільнювача, наявність, правильність установки і працездатність фурнітури. Оцінюється профіль на наявність механічних пошкоджень і деформацій.

Виробництво металопластикових вікон складається з великої кількості виробничих операцій. На кожному етапі важливо дотримуватися норм та стандартів, щоб в результаті вийшла віконна конструкція високої якості, яка буде ефективно виконувати свої функції протягом довгих років.

Крім правильної технології виробництва на якість майбутніх вікон впливають: надійність ПВХ профілів, склопакетів, фурнітури, точні виміри, грамотний монтаж.

У студії Panorama ви зможете купити вікна з профілів Rehau, які по праву вважаються кращими на ринку. Наші фахівці не тільки підберуть для вас найбільш оптимальні і якісні склопакети і фурнітуру, а зроблять точні виміри (ця послуга безкоштовна для наших клієнтів). Установка вікон проводиться відповідно до норм ДСТУ.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama