• Вересень

  10

  2021
 • 87
 • 0
Де замовити вікна: вибираємо віконну фірму

Де замовити вікна: вибираємо віконну фірму

Коли вам потрібно встановити нове скління, на що ви в першу чергу звертаєте? На виробника.

Припустимо, ви вибрали профілі Rehau. Але в одному місті послуги з виготовлення та встановлення вікон одного бренду можуть надавати багато фірм. Ціни у них, швидше за все, будуть мало відрізнятися. Як же визначитися, де купити пластикові вікна? Про це сьогодні розповімо в нашій статті.

ТОП порад, де замовити пластикові вікна

Порада № 1. Вивчіть інформацію та відгуки про компанію

Перш ніж прийняти остаточне рішення, де купити пластикові вікна, витратьте трохи часу на вивчення доступної інформації про компанію.

Бажано, щоб у фірми був свій сайт і активні акаунти в соціальних мережах. По-перше, це ознака комплексного підходу до своїх послуг: компанія прагне до того, щоб потенційні клієнти могли без проблем її знайти.

По-друге, сам сайт і соцмережі – це прекрасне джерело інформації про фірму. Там можуть бути опубліковані основні дані про її діяльність, відгуки, фотографії з об’єктів і т.п.

Ще одне джерело корисної інформації – різноманітні будівельні форуми. Часто там можна знайти рекомендації, де можна замовити пластикові вікна, і де робити цього не варто.

«Сарафанне радіо» теж працює. Запитайте у своїх друзів, родичів, знайомих, сусідів, хто в останні роки встановлював вікна, до кого вони зверталися. Можна розпитати про рівень сервісу, якість монтажу і віконних конструкцій по закінченні декількох років.

Порада №2. Не спокушайтеся низькою ціною

На склінні економити не можна. Ніколи. Ви встановлюєте його не на 1, не на 5 і навіть не на 10 років. Від його якості залежить ваш комфорт і здоров’я.

Що вас чекає в дешевих вікнах:

 • ПВХ поганої якості, який швидко втрачає колір, погано відмивається від бруду, може тріскатися від перепаду температури;
 • стінки профілю можуть бути тоншими за нормовані показники (профіль буде гірше зберігати тепло і може промерзати взимку);
 • в недорогих профілях часто економлять на армуванні (згодом він може просісти і деформуватися);
 • ущільнювачі низької якості, які швидко втратять еластичність і не зможуть забезпечити герметичність вікон;
 • ненадійна фурнітура, яка не зможе забезпечити належну щільність замикання, а термін її служби буде коротшим за якісні аналоги.

Звичайно, дозволити собі скління преміум класу можуть не всі. Але в середньому ціновому сегменті досить надійних віконних профілів, фурнітури і комплектуючих. Наприклад, профіль Euro-Design 70 практично нічим не поступається в плані теплоізоляції дорожчим варіантам.

Порада №3. Вивчіть гарантійні зобов’язання

Ще один плюс в скарбничку фірми, де можна купити пластикові вікна – це перелік гарантійних зобов’язань. За українським законодавством гарантійний термін на скління не може бути менше 5 років.

У студії Panorama надається:

 1. Гарантія на профіль Rehau – 10 років. Поширюється на деформацію, механічне пошкодження і втрату кольору.
 2. Гарантія на монтаж – 5 років. Будь-які дефекти, пов’язані з неякісною установкою (пошкодження склопакета або профілю через неправильне монтажу, щілини, протяги і т.п.) усуваються безкоштовно.

Гарантія на склопакети, фурнітуру і комплектуючі залежить від їх виробника.

Порада №4. Вивчіть перелік послуг

Перш, ніж шукати, де замовити вікна, визначитеся, що саме вам потрібно: ПВХ вікна чи двері, балконний блок, розсувні конструкції і т.д. Фірма, до якої ви потенційно будете звертатися, повинна спеціалізуватися на цьому виді послуг.

Крім того, дуже зручно, коли компанія крім власне вікон може продати вам підвіконня, відлив, дитячі блокіратори або протизламну фурнітуру, москітну сітку, жалюзі та інші додаткові комплектуючі. Або надає, наприклад, послугу «Балкон під ключ».

Порада №5. Звертайтеся до авторизованих торгових партнерів

Статус авторизованого торгового партнера Рехау надається тим компаніям, які відповідають високим вимогам бренду у виробництві продукції, монтажі та обслуговуванні замовників. Всі співробітники компанії-партнера навчаються в Академії Rehau, де докладно вивчають стандарти якості бренду.

Офіційний представник Rehau проходить повторну сертифікацію кожні 6 місяців. Оцінюється загальний рівень сервісу, готовність менеджерів компанії надати кваліфіковану консультацію і допомогу у виборі вікон.

Які вигоди ви, як клієнт, отримуєте, якщо замовите пластикові вікна у авторизованого торгового партнера?

 1. Ви можете бути впевнені на 100%, що купите оригінальний профіль.
 2. Віконні конструкції виробляються тільки на авторизованих заводах-виробниках.
 3. Використовується тільки оригінальний ущільнювач і найкраща європейська фурнітура (жодних дешевих аналогів).
 4. Установка вікон робиться відповідно до стандартів Rehau.
 5. Послуги надаються тільки за договором.

Компанія Panorama – авторизований партнер Рехау в Миколаєві та Миколаївській області з 2017 року. Тому, якщо ви в пошуках якісних вікон і надійної віконної компанії, звертайтеся до наших менеджерів, ми підберемо для вас найкращий варіант скління.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama