• Червень

    25

    2021
  • 158
  • 0
Москітна сітка Антипилок

Москітна сітка Антипилок

З настанням теплої погоди, коли починається масове цвітіння дерев і трав, страждають багато алергіків. На жаль, навіть вдома не сховатися від всюдисущих алергенів, які потрапляють через відкриті вікна. Адже ми всі провітрюємо кімнати в жарку погоду.

Допомогти пережити цей період допоможе сітка на вікна Антипилок (інша назва Антипил), яка здатна затримувати не тільки дрібних комах, а й пилок, спори і навіть пил – все, що може спровокувати алергію. У цій статті розповімо вам докладніше, що таке москітна сітка Антипил.

Чим відрізняється Антипилок від звичайної москітної сітки?

Головна відмінна риса – розмір і форма чарунок.

У стандартній москітці чарунки квадратні розміром 1×1 мм. У антиалергенної – вони довгастої форми 1×0,25 мм.

сітка антипилок

Для виробництва полотна Антипил використовуються поліестерові нитки. На їх поверхні створюється статичний заряд, який притягує дрібні частинки пилу, пилок, спори тощо

Антиалергенне полотно підходить для віконних сіток на всіх видах кріплень: анвіс, на кишенях і петлях. Може використовуватися для виробництва дверних сіток на петлях і з розсувною конструкцією.

Перед покупкою гіпоалергенного полотна враховуйте також його мінуси, які виникають через підвищену щільність і менший розмір чарунок:

  • світлопропускна здатність нижче, якщо порівнювати зі звичайною москіткою;
  • може перешкоджати нормальному обміну повітря;
  • доведеться частіше очищати від забруднень.
сітка антипилок

Ще один важливий нюанс: оскільки нитки полотна поліестерові, вони можуть руйнуватися через перепади температури. Тому критично важливо знімати таку сітку з вікна при перших холодах.

Звичайно, на 100% москітні сітки Антипил не захистять вас ні від пилку, ні від пилу. Але їх властивість затримувати частково алергени, не пропускаючи їх більшу частину в будинок, може значно полегшити прояв алергії. Крім того, їх рекомендують встановлювати в районах з підвищеною запиленістю, наприклад, в будинках уздовж оживленої автомобільної дороги.

У магазині Panorama ви можете замовити гіпоалергенну антимоскітну сітку на вікна чи двері (вхідні, балконні). Ми використовуємо якісний міцний польський алюмінієвий профіль. Доступна велика кількість кольорів. Виготовляємо не тільки звичайні прямокутні або квадратні, а й нестандартні за формою сітки: трикутні, трапецієподібні, арочні.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama