• Травень

    25

    2021
  • 148
  • 0
Помилки при установці пластикових вікон

Помилки при установці пластикових вікон

Обрати надійні вікна від відомого бренду не завжди достатньо, щоб вони належним чином виконували свої тепло- і звукоізоляційні функції.

На жаль, у віконній індустрії не всі підрядники надають послуги на належному рівні. І досить часто вікна встановлюються з порушеннями технології монтажу і стандартів.

Розглянемо найбільш часті помилки, які виникають під час установки пластикових вікон. Звичайно, ця інформація вас не убезпечить на 100% від можливої ​​неякісної роботи монтажників. Але ви будете знати, на які деталі варто звернути увагу, щоб проконтролювати, наскільки грамотно виконаний монтаж.

Поверхня віконного отвору не вирівняна

Часто при демонтажі старих вікон відвалюються досить великі шматки штукатурки. На їх місці залишаються великі вибоїни, які потрібно обов’язково вирівняти.

Якщо цього не зробити, то матеріали, які використовуються в процесі установки, не зможуть герметично прилягати до отвору. Залишаться порожнечі, через які буде проникати волога в монтажний шов. В результаті в монтажній піні з’явиться грибок, вона буде поступово руйнуватися і промерзати взимку.

Установка вікна не за рівнем

Якщо віконний або балконний блок не були вирівняні по вертикальному і горизонтальному рівню, це призведе до серйозних проблем:

  1. Навантаження на профіль буде розподілятися нерівномірно, і він деформується. Це, в свою чергу, може призвести до пошкодження склопакета.
  2. Відкриті стулки будуть мимовільно відкриватися або закриватися.
  3. Підвищене навантаження на фурнітуру, через що вона вийде з ладу.
  4. Виникнуть труднощі з подальшою обробкою укосів, установкою підвіконь і т.п.

Неправильний розподіл по периметру віконного блоку кріпильних елементів

До кожної профільної системі виробник наводить рекомендації з установки вікон, де прописана схема кріплення віконного блоку. Правильна розстановка кріпильних елементів впливає на жорсткість і механічну міцність всієї змонтованої конструкції.

Одне з найбільш критичних місць – кут віконного блоку. Кріплення не повинні чинити опір природним температурним деформаціям профілю. Інакше він може тріснути.

Другий важливий момент – кількість точок кріплення. Недобросовісні монтажники можуть недостатньо часто встановлювати кріплення по периметру рами (в цілях економії або щоб зробити процес установки швидшим).

Якщо відстані між точками кріплення не дотримано і більші за необхідні, навіть незначні навантаження на вікно можуть призвести до серйозної деформації профілю.

Використання наскрізних кріплень в нижній частині вікна

Кріплення, що проникає – це коли у віконному профілі роблять наскрізний отвір для фіксації. Через них в основну камеру профілю може потрапляти волога. Там розташовується металевий армуючий підсилювач, який в результаті контакту з водою, звичайно ж, почне іржавіти. Це вплине на міцність всієї конструкції в цілому.

Тому встановлення металопластикових вікон рекомендується на анкерні пластини.

Відсутність гідро- пароізоляції монтажного шва

Якщо монтажну піну не захищати від вологи, вітру і сонячних променів, вона починає руйнуватися під їх впливом. Монтажний шов почне промерзати при мінусових температурах, з’являться протяги і цвіль. Тепло- і звукоізоляційні властивості вікон стануть набагато гірше.

Щоб цього не сталося монтувати вікна потрібно з використанням технології тришарового монтажного шва – так званий теплий монтаж або євромонтаж (докладніше про цю технологію можете прочитати тут).

Зверніть увагу, що гідро-пароізоляційні стрічки повинні бути укладені з припуском по кутах.

Коли ви наймаєте компанію, у якій будете замовляти виготовлення і монтаж вікон, не забудьте ще на етапі підписання договору уточнити всі нюанси, які стосуються процесу установки. Поцікавтеся, чи є якась гарантія на виконані роботи.

Салон вікон Panorama – авторизований торговий партнер Rehau. Це означає, що установку вікон наші фахівці роблять згідно стандартів бренду. Ми також надаємо гарантію на монтаж 5 років.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama