• Листопад

  19

  2021
 • 65
 • 0
Від чого залежить вартість пластикових вікон?

Від чого залежить вартість пластикових вікон?

Ніхто не буде сперечатися з тим фактом, що купівля та встановлення нових вікон – це не дуже дешево. І, звичайно, ми заздалегідь хочемо розуміти, яку суму варто розраховувати. Але, коли ми починаємо шукати в інтернеті прайси різних віконних компаній, де плануємо замовляти металопластикові вікна, ціна написана у форматі «Від …….. грн.».

І тут багато потенційних клієнтів сприймають цю вартість, як остаточну. І неприємно здивовані тим, що підсумкова сума виявляється вищою.

Чому ж віконні фірми не можуть детально розписати точну ціну пластикових вікон? Справа в тому, що це неможливо. Фінальна вартість заміни ПВХ вікон залежить від великої кількості факторів і нюансів.

Вартість профільної системи

Основне, від чого залежить ціна ПВХ вікна – це профіль. А точніше кількість камер та його теплоізоляційні якості.

У лінійці профілів Rehau всього 5 профільних систем (вказуємо їх у порядку підвищення ціни):

 1. Euro-Design 60 – найбюджетніший профіль, який підходить для холодного скління балконів. Можна використовувати і в інших неопалюваних нежитлових приміщеннях. Або, наприклад, використовувати його для виготовлення дверей усередині під’їздів між поверхами. У ньому 3 камери, монтажна глибина 60 мм.
 2. Euro-Design 70 – оптимальне співвідношення ціни та енергозберігаючих властивостей. 5 камер, товщина 70 мм.
 3. Brillant Design. Має унікальну скруглену з боку вулиці стулку, що виглядає дуже привабливо. Зовнішня стінка профілю потовщена. Це робить його міцнішим і дозволяє виготовляти вікна великого формату. 5 камер, монтажна глибина 70 мм.
 4. Synego – на 50% більш енергоефективний металопластиковий профіль, якщо порівнювати зі звичайними вікнами. 6 камер у рамі, 7 – у стулці, монтажна глибина 80 мм. Має додатковий контур ущільнення.
 5. Geneo – унікальна технологія Rehau, віконний профіль без сталевого армування (у виробництві використовується технологія армування в масі). Найтепліша з існуючих профільних систем, сертифікована для використання в пасивних будинках (докладніше про технологію пасивного опалення ми писали в нашому блозі).

Колір вікон

Найбюджетніший – це білий ПВХ профіль. Але якщо ви хочете кольорові пластикові вікна, ціна їх буде дещо вищою.

Це відбувається через те, що кольорові віконні профілі дорожчі у виготовленні, ніж білі. Та й виробляються вони меншими партіями.

Вартість кольорових вікон також залежатиме від того, чи ламінація буде з одного боку або з двох. Перший варіант, звичайно, дешевший. І підійде в тому випадку, наприклад, якщо для вашого інтер’єру більше підходять білі вікна, а коричневі рами краще поєднуються з кольором фасаду та покрівлі.

Rehau також пропонує покриття віконних профілів Woodec. Воно реалістично імітує текстуру деревини. Його ціна вища за стандартну ламінацію.

Розмір, розкладка та форма вікна

Ще один важливий фактор, який значно впливає на остаточну вартість скління, – це розмір віконної конструкції. Тобто ціна панорамних вікон, звичайно, буде більшою, ніж звичайних.

Для виробництва вікон великого формату потрібно більше профілю, ущільнювача, посилене сталеве армування. Потрібні склопакети більшого розміру з можливою зміною товщини скла. Що стосується розкладки вікон, то тут працює загальне правило – чим більше перемичок, тим дорожче в результаті вийде вікно. Плюс, якщо ви хочете доповнити вікна декоративними шпросами, це теж вплине на вартість ПВХ вікон у бік її збільшення.

У приватних будинках часто власники роблять віконні прорізи незвичайної форми: найчастіше арочні або трапецієподібні. Іноді круглі та трикутні вікна потрібні через конструктивні особливості будівлі, наприклад, на горищі. Звичайно, коли ви замовляєте нестандартні металопластикові вікна, ціна їх буде на порядок вищою.

Ціна склопакета

Найчастіше вибір склопакета залежить від того, який профіль використовуватиметься для виготовлення вікон. Так, наприклад, з холодним 3-камерним профілем використовують склопакети на 2 стекла (1-камерні). А якщо ви встановлюєте вікна в житловому приміщенні, то потрібні 2-камерні енергозберігаючі склопакети з інертним газом мінімум в одній камері.

Існує думка, що ціна склопакета в результаті залежить найбільше від його розміру та товщини. Але в результаті є ще багато факторів, що впливають на підсумкову вартість:

 • кількість камер (скла);
 • наявність енергозберігаючого чи мультифункціонального напилення;
 • використання інертного газу (аргону або криптону) в одній або двох камерах;
 • наявність теплої дистанційної рамки;
 • тонування (плівкою або в масі).

Не забувайте також, що є шумоізоляційні склопакети. У них скла та камери різної товщини, що “гасить” передачу звукових хвиль. Може використовуватись триплекс замість зовнішнього скла. Плюс у них закачано інертний газ. Все це у сумі значно підвищує вартість склопакета.

Вартість фурнітури

Що входить до стандартного набору фурнітури:

 • запірні механізми;
 • цапфи;
 • планки у відповідь;
 • комплект кутових перемикачів;
 • ножичний кронштейн;
 • ручка;
 • петлі.

Навіть без фурнітури з додатковим функціоналом можуть бути різні ціни. По-перше, запірні механізми можуть забезпечувати поворотний, відкидний або поворотно-відкидний тип відкривання (останній дорожчий). По-друге, можуть використовуватись різні петлі. Наприклад, є нероз’ємні та роз’ємні, накладні або приховані, протизламні. У кожному разі – різна вартість.

До того ж не варто забувати, що виробників фурнітури на ринку дуже багато. І їхні ціни на продукцію відрізняються.

З додаткової фурнітури ви можете встановити:

 • обмежувачі повороту;
 • мікроліфт;
 • мікропровітрювання або покрокове провітрювання;
 • блокатор помилкового відкривання;
 • дитячі замки: універсальні, з прапорцем, тросом, ручки з ключиком;
 • протизламна фурнітура.

Чим більше функціоналу у вікнах ви хочете, тим більше вам доведеться зрештою заплатити за вікна.

Наявність та ціна комплектуючих

Є обов’язкові та додаткові комплектуючі, які можна замовити разом з вікнами. З обов’язкових:

 1. Відливи та козирки. Вони відводять воду від вікна під час дощу і коли тане сніг. Ще одна їх важлива функція – захист монтажного шва від вологи під вікном та над ним. Вони бувають з оцинкованої сталі, алюмінію чи пластику (ціна відповідно різна).
 2. Підвіконня. Їх вартість залежить від матеріалу, товщини, ширини та довжини полотна, виробника. Ознайомитись з асортиментом підвіконь, які доступні для замовлення в компанії Panorama, ви можете за посиланням.

Додатково можна замовити москітні сітки. Без них у нашому кліматі у теплу пору року обійтися неможливо через велику кількість дрібних комах (насамперед комарів та мух). На їхню ціну впливають:

 • розмір;
 • тип полотна: стандартне, антикішка, антиалергенна;
 • рамкова чи рулонна сітка? (друга дорожча)
 • тип кріплення рамкової сітки (для віконних – анвіс, на кишенях або на петлях; для дверних – на петлях, на кишенях, гармошка, розсувні).

Ціна установки вікон

Вартість монтажу віконної конструкції прив’язана насамперед до загальної площі скління або периметру прорізу. Тобто, наприклад, якщо вам потрібно встановити стандартне вікно та балконний блок, ціна установки другого буде більшою.

Важливим є і тип монтажу: звичайний або теплий. Встановлення вікон за нормами ДСТУ із гідро-пароізоляцією монтажного шва дорожче, але окупає себе завдяки своїм перевагам (докладніше про євромонтаж можна прочитати за посиланням).

Щоб самостійно дізнатися про вартість вікон Rehau, ви можете використовувати калькулятор цін на нашому сайті. Все, що потрібно: це вибрати потрібну профільну систему, внести розміри віконного прорізу та кількість стулок, а також якщо вам потрібен прорахунок з урахуванням ціни монтажу, поставити галочку у відповідному рядку.

ВАЖЛИВО! Для кожного виду профілю ціна формується автоматично з урахуванням відповідного склопакета. Остаточна вартість може відрізнятись.

Зверніть увагу, що у конструкторі можна розрахувати вартість лише стандартних вікон. Якщо ви хочете дізнатися про ціну скління балкона, наприклад, звертайтеся до наших менеджерів. Для цього ви можете:

 • залишити заявку на сайті;
 • зателефонувати нам за номером телефону +380972909170;
 • приїхати до нашого офісу за адресою м. Миколаїв, вул. 7-а Слобідська, 72/3.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama