• Березень

    26

    2021
  • 667
  • 0
Панорамні вікна

Панорамні вікна

Вікна в підлогу виглядають ефектно і давно є ознакою гарного смаку. З кожним роком вони стають все популярнішими. Це сучасне архітектурне рішення, яке підходить для квартири, заміського будинку або комерційної нерухомості (кафе, офісів, салонів).

Основна ідея панорамного скління — єднання з навколишнім світом. Тому важливо, щоб за вікном відкривався вид, який дійсно радує око.

Прочитати про особливості панорамних (французьких) балконів ви можете в нашій статті. Сьогодні ж ми поговоримо про панорамні вікна у квартирі та приватному будинку.

Переваги і недоліки панорманих вікон

Крім свого ефектного зовнішнього вигляду панорамні вікна мають ряд важливих переваг:

  • велика кількість природного світла;
  • широкий огляд на навколишній пейзаж;
  • приміщення виглядає візуально більше (навіть крихітна кімната з великим вікном від підлоги до стелі стає візуально просторіше);
  • установка панорамних вікон — хороша інвестиція у своє житло, бо нерухомість з таким склінням коштує дорожче.

 Серед мінусів:

  • панорамне вікно складніше мити через велику площі скління, особливо якщо є глухі стулки (на високих поверхах можуть знадобитися послуги промислових альпіністів);
  • ціна панорамних віконних блоків на порядок більше вартості стандартних;
  • монтаж панорамних конструкцій дорожче і вимагає високої кваліфікації робітників, які будуть проводити установку;
  • обмеження в максимальних розмірах віконної рами — не більш 6 м2 (якщо отвір більше, потрібно встановлювати кілька рам зі спеціальними з’єднаннями).

Важливі нюанси вікон до підлоги

Панорамні вікна мають ряд особливостей, на які варто звернути увагу:

  1. Потрібно правильно підібрати склопакет. Він повинен бути енергоощадним, щоб мінімізувати втрати тепла через велику площу скління. Оптимальні характеристики склопакетів: двокамерні, з енергоощадним напиленням, з пластикової міжкамерною дистанційною рамкою. Детальніше про енергозберігаючі склопакети читайте в нашому матеріалі.
  2. Щоб убезпечити вікна від злому, варто встановити протизламну фурнітуру.
  3. Установка панорамних вікон у квартирі на нижніх 4-5 поверхах — не дуже практичне рішення, тому, що з вулиці перехожим буде видно, що у вас відбувається вдома. Виправити цю незручність можна за допомогою штор, тканинних ролетів, тонування (варто врахувати, що ефект від тонування в темний час доби пропадає). При будівництві приватного будинку заздалегідь продумайте, які стіни будуть з панорамним склінням. Найкраще, щоб вони «дивилися» у внутрішній двір, де не буде сторонніх очей.
  4. Якщо у вас є діти, не забудьте встановити захисну фурнітуру або дитячі замки, що убезпечить дитину від випадкового випадання з вікна. Ознайомитися з асортиментом блокувальних замків від дітей в Panorama можна тут.

Який металопластиковий профіль потрібен для панорамного скління?

ПВХ профіль для виготовлення панорамних вікон повинен бути:

  • досить міцним, щоб витримувати свою власну вагу, вагу склопакета і вітрові навантаження;
  • володіти хорошими тепло- і звукоізоляційні характеристики (монтажна глибина не менше 70 мм).

Серед металопластикових профілів Rehau найкраще підходять для панорамного скління:

  1. Geneo — революційна розробка Rehau, 6-камерний профіль, армований в масі. Три контури ущільнювача. Монтажна глибина — 86 мм. Найміцніший і теплий ПВХ-профіль не тільки в продуктовій лінійці Рехау, а й на ринку. Це єдиний віконний профіль, з якого можна виготовляти стулки висотою до 2,6 м і шириною до 1,3 м (за умови використання сталевого армування і інноваційної технології вклеювання склопакета).
  2. Synego — одна з найтепліших профільних систем з 6-камерної стулкою і 7-камерної рамою. Ширина профілю – 80 мм. У базовій збірці передбачений двоконтурний ущільнювач. Опціонально для поліпшення тепло- і звукоізоляції можна додати третій контур (Synego MD).

Rehau також пропонує широкий вибір слайдінгових панорамних конструкцій для скління приватних будинків, терас, балконів і т.п .:

  1. HST-портали — підйомно-розсувні системи, які підходять для дверних і віконних прорізів максимальною висотою до 2,8 м і шириною до 10 м. Принцип роботи той же, що і в дверях шаф-купе. Виготовляються з профілів Synego і Geneo.
  2. PSK-портали — паралельно-зсувні системи. Розмір отвору залежить від характеристик металопластикового профілю, з якого зроблений портал (підходять всі профілі Rehau).
  3. Слайдінгові системи Euro-Design Slide і High-Design Slide. Можлива ширина конструкції — до 4 м. Максимальна висота для першої — 2,4 м, для другої — 2,8 м. Застосовуються тільки для холодного скління.
  4. Panorama Swing-Design — ще одне рішення для скління балконів, лоджій та інших приміщень, що не опалюються. Можуть використовуватися профілі Euro Design 60 і Euro Design 70. Це інноваційна конструкція, фурнітура якої дозволяє рухатися стулок незалежно один від одного.

Більш детально дізнатися про переваги та особливості розсувних панорамних систем ви можете в нашій статті.

Вартість панорамних вікон

На підсумкову вартість панорамного скління впливає декілька факторів:

  • площа скління;
  • тип профілю;
  • склопакет;
  • тип скла в склопакеті: звичайне, з тонуванням або триплекс;
  • якість фурнітури;
  • спосіб відкривання стулок;
  • комплектація: протизламна фурнітура, що блокує замки.

Для визначення приблизної вартості ви можете скористатися калькулятором ціна на сайті Panorama. Для більш детального прорахунку кошторису звертайтеся до менеджерів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama