• Листопад

  20

  2020
 • 371
 • 0
Підвіконня дерев’яні: WERSALIT, TOPALIT, ALBER

Підвіконня дерев’яні: WERSALIT, TOPALIT, ALBER

Дерев’яні підвіконня – завжди відмінне рішення для будь-якого інтер’єру. Це екологічно безпечний варіант, який виглядає дуже привабливо і більш затишно, ніж, наприклад, пластикові підвіконня. Але у виробів з деревного масиву є ряд серйозних недоліків:

 • дошка може з часом деформуватися або розсохтися, якщо її неправильно обробили і просушили;
 • необхідна періодична обробка поверхні спеціальними просоченнями, лаками, воском або фарбами, щоб виріб довше прослужило;
 • поверхню псується від контакту з вологою і гарячими предметами;
 • не можна використовувати агресивні і абразивні миючі засоби.

Але якщо ви все-таки вирішили купити підвіконня з дерева, зверніть увагу на таких виробників, як Topalit, Alber, Wersalit. У їх виробництві використовується пресована деревна стружка, а також термореактивні синтетичні смоли. Це абсолютно безпечні екологічно чисті вироби.

Поговоримо про них докладніше.

Topalit

Це підвіконня дерев’яне Австрійського виробництва, абсолютно екологічно безпечне. Сертифіковані за стандартом PEFC. Цей сертифікат гарантує, що деревина, яка використовується у виробництві продукції Topalit, видобувається законним способом.

Одна з особливостей підвіконь Топаліт – унікальна інноваційна безпориста поверхня XD (Xtra Durability), більш довговічна і міцна. Вона не вимагає особливого догляду, не вбирає фарбувальні рідини (наприклад, кави або вино), не боїться подряпин і відколів, жароміцна (витримує до 180˚ C), не вигоряє на сонці.

Завдяки ультраплотній структурі ці підвіконня не бояться вологи і не деформуються навіть при тривалому контакті з водою. Деформація відсутня також при коливаннях температури повітря від -50 ˚C до + 90 ˚C. Крім того, вони відрізняються високою стійкістю до ударів.

Гарантія на вироби Topalit – 30 років.

Для обрізки підвіконь цього виробника не потрібно спеціальне обладнання, підійдуть звичайні столярні інструменти. А завдяки своїй стійкості до підвищеної вологості, їх можна встановлювати безпосередньо в сирий шар будівельного розчину. Теплопровідність матеріалу, з якого зроблена дошка, низька, тому зона холоду під вікном зводиться до мінімуму.

Ще одна перевага – величезний вибір класичних та сучасних дизайнів. У продуктовій лінійці Topalit дві серії: Mono Design і Mono Classic. Всього 25 кольорів: однотонні, з текстурою дерева, під натуральний камінь і бетон, металік.

Wersalit

Підвіконня Верзалит виробляються в Німеччині і мають гарантію 25 років.

В основі продукції Wersalit – промислова деревина з сертифікатом PEFC. Тобто споживач може бути впевнений, що виробник виробів з дерева використовує виключно сертифіковану сировину, яка є екологічною і відповідає високим стандартам якості.

Матеріал Wersalit в процесі виготовлення проходить ряд випробувань на міцність, стійкість до набухання при контакті з вологою, коливань температури і ін. Він відрізняється дуже великою щільністю і однорідною текстурою.

Покриття багатошарове, невіддільне від основного матеріалу, стійке до ультрафіолету, подряпин, потертостей. За ним просто доглядати, забруднення не вбираються і не залишають слідів.

Wersalit пропонує широкий вибір форм і кольорів. Тому ви точно зможете підібрати підвіконня, яке ідеально впишеться у ваш інтер’єр, в якому б стилі воно не було оформлене. Всього представлено 5 модельних лінійок.

Compact-blende

Головна особливість – подовжений Капінос (65 мм). Завдяки цьому моделі з цієї серії можуть встановлюватися поверх старого підвіконня, без його демонтажу. Можливий монтаж врівень зі стіною.

Крім того, нарощений Капінос дозволяє монтувати приховані елементи (наприклад, інтернет-кабелі або вбудовану підсвітку). Підвіконня додатково може комбінуватися з інтегрованими приладами опалення.

Вироби Compact-blende доступні до замовлення в кількох цікавих декорах з різною фактурою поверхні: гладкою шовковисто-матовою або перламутровою.

Exclusiv-blende

Це підвіконня з розширеним капіносом. Можливі його розміри: 65 мм, 100 мм, 140 мм.

Завдяки такій конструкції вони ідеально підходять для установки різноманітних прихованих елементів, може комбінуватися з вбудованими системами опалення, а також оснащуватися каналами для прокладки кабелів.

Доступно 16 варіантів декорів з трьома типами поверхні: перламутровою, структурованою під дерево, гладкою матовою.

Expona

Підвіконня з індивідуальної кромкою прямокутної форми. Її декор відрізняється від поверхні.

Всього 16 варіантів забарвлення.

Сompact

Моделі з актуальною сучасною формою. Мають характерну фаску на передній кромці. Можуть встановлюватися врівень зі стіною. Є варіанти з двома капіносами (знадобляться, наприклад, при об’єднанні житлової кімнати з балконом або лоджією).

Вибрати можна один з привабливих декорів з перламутровою або гладкою шовковисто-матовою поверхнею.

Exclusiv

Класичні красиві підвіконня з широкою палітрою кольорів: 16 кольорів з поверхнями трьох видів (перламутрова, структурована, гладка матова).

Як і підвіконня серії Сompact, можуть виготовлятися з двома капіносами.

Alber

Підвіконня Alber виготовляються з форменої вологостійкої фанерної плити, покритої австрійської плівкою Egger. Серед її незаперечних переваг:

 • не вигоряє під впливом сонячного світла;
 • повна вологостійкість;
 • термостійкість;
 • не дряпається;
 • стійкість до агресивних чистячих засобів.

Завдяки високій щільності матеріалу, з якого зроблено підвіконня, воно не деформується під впливом підвищеної вологості, перепаду температур. Гарантія на вироби – 25 років.

Виробник надає на вибір кілька видів капіноса: прямий, закруглений, нестандартний збільшений. Виготовляються також варіанти без капіноса.

Можливе виготовлення моделей з рекордною шириною – 110 см. З огляду на високу міцність, стійкість до забруднень і подряпин, підвіконня Alber можуть використовуватися в якості стільниці.

Продукція Alber випускається в кольорах трьох серій: Premium, Elite, Standart. Ви можете купити підвіконня з декором під натуральний камінь або бетон, з текстурою деревини, однотонне..

Сучасні технології дозволяють виробляти дерев’яні підвіконня з рекордними показниками міцності і стійкості до різного роду негативних впливів: механічних пошкоджень, вологи, агресивної побутової хімії і т.п.

Такі фірми як Wersalit, Topalit, Alber пропонують споживачам не тільки надійні і міцні вироби. Вони відрізняються стильними формами, широким функціоналом і великим вибором декорів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama