1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином https://okna-panorama.mk.ua/ надалі «Продавець», і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається надалі – «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови покупки віконних і дверних конструкцій, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно ст. 633 і ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом “усної угоди” і має належну юридичну силу.

1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.

1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

“Інтернет-магазин” – сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем запропонованого Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

“Продавець” – організація, незалежно від її організаційно-правової форми та/або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.

“Товар” – продукція, пропонована до продажу, і розміщена на сайті https://okna-panorama.mk.ua/

“Покупець” – фізична та/або юридична особа, здійснює замовлення на сайті https://okna-panorama.mk.ua/

“Одержувач” – фізична та/або юридична особа визначений (-а) Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.

“Акцепт” – повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

“Замовлення” – окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованого на сайтеhttps: //okna-panorama.mk.ua/, а Покупець оплачує і приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт https://okna-panorama.mk.ua/ в робочий час Продавця.

3.1.2. Остаточна вартість замовлення конструкцій обов’язково повинна підтверджуватися продавцем-консультантом https://okna-panorama.mk.ua/

3.1.4. Разом з тим, Продавець не надає послуги покупки і доставки товарів, придбаних у третіх осіб за замовленням Покупця.

3.1.5. Якщо замовлення було повністю оформлене і сплачене Покупцем, виготовлення і доставка конструкцій походить від 7-ти днів.

3.1.6. Якщо замовлення було оформлено после 17:00 обробка цього замовлення відбувається з 9.00 наступного робочого дня. А якщо у вихідний день, то обробка замовлення відбувається в найближчий робочий день з 9.00.

3.1.7. При оформленні замовлення, Покупець повинен максимально точно вказати дані отримувача.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором, шляхом передачі готівкових коштів, або перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів готівкою або на рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті https://perfect-okna.com.ua/ є чинними на момент здійснення замовлення при підтвердженні ціни продавцем-консультантом.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту поки він не оплачений.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів Продавцю.

3.2.6. Послуги платіжних систем, терміналів, Покупець сплачує додатково.

3.3. Умови доставки замовлення.

3.3.1. При оформленні замовлення, Покупець повинен чітко вказати вимоги по його доставці. Одне замовлення може бути оформлене на одну дату, час, адресу.

3.3.2. Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з Одержувачем по телефону, який вказаний Покупцем в замовленні.

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Термін виконання замовлення залежить від місця розташування отримувача. За межами міст, термін виконання та доставки замовлення узгоджується з адміністратором інтернет-магазину окремо. Все залежить від складності замовлення: кількості товару і його наявності, від непередбачених подій, які не залежать від Продавця (ДТП, погодні умови, затори і ін.).

4.2. Замовлення вважається виконаним в момент його передачі Одержувачу/Покупцеві і/або його довіреним особам.

4.3. Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту його укладення до моменту вручення замовлення Одержувачу/Покупцеві або його довіреним особам.

5. СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.

5.1. Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.

5.2. Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною для повернення коштів або заміни замовлення.

5.3. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті https://okna-panorama.mk.ua/ носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про певні властивості та характеристики товару. У разі виникнення питань у Покупця, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до адміністратора інтернет-магазину по телефону, або направити запит на сайт за звичайною процедурою замовлення.

6. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

6.1. Одержувач/Покупець може відмовитися або повернути замовлення відразу при отриманні, вказавши причину повернення.

6.2. Покупець має право оформити лист, з рекламацією використовуючи форму зворотного зв’язку на сайті, вказавши причину і надавши відповідні опис і аерофотознімки.

7. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

7.1. Акцепт оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору на умовах оферти.

7.2. Договір набуває чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і діє до моменту виконання Продавцем зобов’язань за цим Договором.

7.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (діюча) редакція Договору завжди доступна на сайті.

7.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін до укладеного вже діючого між Покупцем і Продавцем Договором, і ці зміни в Договорі вступають в силу з такими змінами в Оферті.

8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

8.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

8.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

8.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/отримувача при повторних замовленнях, і для коректного їх виконання. При відмові Покупця, Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

9.1. Продавець несе всі ризики, пов’язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.

9.2. Одержувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики пов’язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.

9.3. Продавець має право передавати свої права та обов’язки по виконанню замовлень третім особам, які не звільняються від відповідальності.

9.4. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті https://okna-panorama.mk.ua/.

9.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

9.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama