• Січень

    29

    2021
  • 210
  • 0
Слайдингові розсувні вікна і двері

Слайдингові розсувні вікна і двері

Суть конструкції слайдингових розсувних вікон і дверей полягає в тому, що стулки рухаються в одній площині зі стіною. Тому не потрібно додаткового місця для її відкривання, як у випадку з розпашними конструкціями. Це дозволяє заощадити вільний простір, що особливо актуально, наприклад, на маленьких балконах.

У продуктовій лінійці Rehau представлено кілька слайдингових систем.

Підйомно-розсувні системи HTS

Це система портального типу, яка призначена для облаштування великогабаритних дверних і віконних отворів висотою до 2,8 м і шириною до 10 м.

Раніше їх використовували в основному в приватних будинках, наприклад, в якості виходу на терасу. Останнім же часом вони стають популярними для проектування панорамних і зимових садів.

Працюють вони за тим же принципом, що і двері в шафах-купе: кожна стулка знаходиться в своїй площині, в якій вона і рухається. Можуть складатися з 2-4 симетричних або асиметричних сегментів. Нюанс таких конструкцій – отвір можна відкривати тільки на половину.

Незважаючи на великі габарити і вагу стулок, вони відкриваються і закриваються плавно і без зусиль. Так як площа скління в HTS-порталах досить велика, вони забезпечують хороше природне освітлення в приміщенні і панорамний огляд.

Для виробництва HST-систем використовують два види профілів Rehau: Geneo і Synego.

PSK-портали (паралельно-зсувні)

Ще один варіант систем портального типу, який може використовуватися для установки не тільки в дверних отворах, а й у віконних.

У закритому стані стулка знаходиться в одній площині з глухою частиною конструкції. Вона має два варіанти відкриття: зсувний і відкидний. У цьому полягає основна перевага PSK-порталів. Вони займають мало місця. При цьому є можливість провітрювати приміщення. Як і в HTS-порталах, отвір відкривається на половину.

Можна встановити подібні розсувні двері на балкон, лоджію в квартирі, вихід на терасу або задній двір в заміському котеджі. Паралельно-зсувні системи в віконному форматі відмінно підійдуть для монтажу в місцях, де відкривання звичайної розпашної стулки неможливо або незручно. Наприклад, коли кухонне вікно розташоване над мийкою.

У PSK-порталах можуть використовуватися всі види профілів Rehau (докладніше про їхні характеристики читайте тут). Обмеження за розмірами конструкцій визначаються властивостями обраного профілю.

Слайдингові системи Euro-Design Slide і High-Design Slide

Це система холодного скління, яка підходить для установки на балконах, лоджіях, терасах і в інших неопалюваних приміщеннях.

Можливо виготовлення розсувних пластикових вікон і дверей шириною до 4 м. Максимальна висота стулки залежить від обраного профілю: для Euro-Design Slide вона становить 2,4 м, для High-Design Slide – 2,8 м.

Є кілька варіантів реалізації слайдингових конструкцій: з 2, 3, 4 або 6 стулками. При цьому частина з них можуть рухатися, інші залишаються глухі. Або всі стулки рухливі.

Переваги:

  • виключена швидка втрата тепла;
  • на відміну від алюмінієвих розсувних дверей і вікон, стулки НЕ примерзають;
  • завдяки будові напрямних полозів можливо встановлювати габаритні вікна на високих поверхах, де підвищена вітрове навантаження.

Розсувні віконні системи і двері стають все популярнішими серед клієнтів. Це закономірно, завдяки великій кількості переваг. Вони займають мало місця. Їх експлуатаційні характеристики також на висоті. Вони не гірше розпашних моделей захищають від холоду, шуму, пилу і вологи. Головне достоїнство – ефектний зовнішній вигляд. Таке скління виглядає небанально, справляє яскраве враження.

Єдиним істотним мінусом є вартість, яка на порядок більше в порівнянні з розпашними конструкціями.

Всі перераховані розсувні системи представлені в асортименті салону-магазину Panorama. Щоб докладніше дізнатися про їхні характеристики або оформити замовлення, звертайтеся до наших менеджерів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama