• Квітень

    2

    2021
  • 234
  • 0
Розсувні віконні системи

Розсувні віконні системи

Розсувні вікна і двері – не просто красиве, а й практичне рішення. Основна його перевага – економія корисного вільного простору всередині приміщення.

Про слайдінгові системи ми писали в нашому минулому матеріалі. У цій статті розглянемо докладніше складні розсувні конструкції.

Panorama Swing-Design

Інноваційне фурнітурне рішення, яке підходить для профілів Rehau Euro-Design 60 і Euro-Design 70.

Принцип роботи наступний. Кожна із стулок рухається незалежно від інших і може відкриватися в одну або дві сторони. Їх кількість обмежена тільки допустимими розмірами системи.

Імпости (вертикальні опори) відсутні. Елементи фурнітури приховані. Таким чином, коли все стулки відкриті, світловий отвір повністю вільний.

Завдяки відсутності зайвих елементів за ними легко доглядати.

Максимальний розмір конструкції 4 × 2,28 м для білого профілю і 3 × 2,18 м для кольорового.

Встановлюватися можуть такі розсувні вікна на балкон (як альтернатива холодного скління), в неопалювані літні приміщення. У дверному форматі ця система може використовуватися на терасі готелю або кафе, а також в ролі внутрішньої перегородки в офісі.

Двері-«гармошка»

«Гармошка» – зручний і елегантний варіант оформлення габаритних дверних прорізів до 4 м завширшки (висота стулок до 2,3 м), підійде для скління альтанок або виходу на терасу.

Складаються такі двері з декількох послідовно з’єднаних сегментів (шириною до 90 см). Через велику кількість рухомих елементів, герметичність нижче, ніж, наприклад, в PSK-порталах. Однак в закритому положенні вони здатні забезпечити оптимальну теплоізоляцію і захист від стороннього шуму. Можуть бути виготовлені з профілю будь-якої монтажної глибини.

Можливі дві схеми відкривання: коли стулки рухаються в одну або в дві сторони. Складатися вони можуть всередину або назовні (другий варіант дозволить зберегти вільний простір в приміщенні). При необхідності можна відкрити одну-дві секції.

Розсувні вікна і двері виглядають стильно і нестандартно. Навіть великі за габаритами конструкції легко відкриваються і закриваються, забезпечують необхідну теплоізоляцію і захист від шуму.

Найчастіше система Panorama Swing-Design і двери-«гармошка» встановлюються в приватних будинках, кафе, ресторанах, готелях та інших громадських закладах. Для забезпечення безпеки їх можна додатково оснастити противовзломною фурнітурою.

На сайті студії вікон Panorama ви можете замовити всі види розсувних систем від Rehau.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama