• Серпень

    13

    2021
  • 109
  • 0
Ручки для пластикових вікон Rehau Linea Design

Ручки для пластикових вікон Rehau Linea Design

Про що ви в першу чергу переживаєте, коли плануєте замовляти вікна? Щоб профіль був надійним і теплим, склопакет енергозберігаючим, а монтаж якісним … Найімовірніше, про вибір віконної ручки ви не сильно замислюєтеся. Головне, щоб плавно працювала і за кольором до вікон підходила (якщо віконний профіль кольоровий).

Але ручка для металопластикових вікон – важлива складова частина. Саме її ми можемо по кілька разів на день відкривати і закривати. А значить навантаження на її механізм колосальне.

Сьогодні виробники пропонують практично необмежений вибір ручок для ПВХ вікон за різними цінами.

Одна з найбільш передових моделей сьогодні – це Rehau Linea Design.

Головні переваги ручки для вікон Linea Design

1. Унікальна технологія зламозахисту Secustik, розроблена технологами бренду. Ручка блокується, коли ззовні її намагаються зламати через запірний механізм. Завдяки цій технології Rehau Linea Design має клас захисту від злому AhS за стандартами RAL-RG 607/13.

Як працює блокування механізмом Secustik?

Коли ручка повертається, блокуючі циліндри з пружинами (на малюнку відзначені цифрою 1) з типовим кліком входять в спеціальні виїмки в корпусі (2).

При повороті циліндри (1) переміщаються від з’єднувального елемента (3) до наступних отворів (2).

Коли хтось намагається зламати ручку ззовні, блокуючі циліндри (1) проходять через другий з’єднувальний елемент (3) у виїмки в корпусі (2) і блокуються.

В такому заблокованому положенні циліндри (1) не дають повернути ручку зовні.

2. Технологія VarioFit, яка дозволяє конструкції адаптуватися до віконних профілів різної монтажної глибини за допомогою спеціального пружинного штифта.

3. Довгий термін експлуатації – гарантія 10 років. Для виробництва використовується високоякісний, стійкий до іржі сплав. А механізм Secustik є безвідмовним в роботі.

4. Легкий догляд. Поверхня має анодоване покриття і захисний шар. За рахунок цього вона виходить супер гладка і зносостійка. Будь-які забруднення можна буде легко прибрати за допомогою звичайної м’якої губки і мильної води.

5. 5 кольорів на вибір: білий, сталевий, чорний, золотий, бронзовий. 

Rehau Linea Design

Модифікації Linea Design

Не секрет, що небезпека випадкового випадання дитини з вікна є завжди. Якщо у вас вже є маленька дитина або ви плануєте поповнення в родині, важливо убезпечити вікна. Як мінімум в тих кімнатах, де діти часто будуть знаходитися самі. Наприклад, в дитячій і вітальні.

Rehau пропонує дві модифікації Linea Design:

  1. Ручка з замком на вікно (можна також встановити на балконні двері). Стулка відкривається тільки за допомогою ключа.
  2. Ручка з системою KISI. Завдяки цьому механізму, дитині мінімум до 5 років неможливо відкрити вікно самостійно. Потрібно одночасно натиснути дві кнопки, розташовані зверху і знизу корпусу, і повернути ручку. Тобто, щоб відкрити стулку, потрібно дві руки. Ключ тут не потрібний. Це може виявитися дуже важливим в екстреній ситуації, коли не буде часу на його пошуки.
Rehau Linea Design

Ручка віконна тільки на перший погляд другорядна і не важлива частина віконної конструкції. Насправді вона так само впливає на надійність і довговічність вікон, як і вся інша система. Тому важливо вибирати якісні надійні ручки для вікон. Один з подібних варіантів – Rehau Linea Design.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama