• Червень

  11

  2021
 • 190
 • 0
Сітка антикішка

Сітка антикішка

Коли на вулиці тепло, всі ми часто відкриваємо вікна, щоб впустити свіже повітря у приміщення. Вічна біль усіх, у кого є домашні тварини (в першу чергу котів) – зачіпки від кігтів і дірки на москітних полотнах. Ні про який захист від комарів і мух тут уже не йдеться.

Ще одна небезпека – загравшись, вихованець може випадково випасти з вікна. На першому-другому поверсі найстрашніше, що трапиться – це те, що собака або кішка можуть загубитися. А після падіння з більш високого поверху, все закінчується, як правило, набагато трагічніше.

Єдине ефективне вирішення цієї проблеми – встановити сітку Антикішка (Антикіготь, Pet Screen).

Чим відрізняється москітна сітка антикішка від звичайної?

У стандартних москітках полотно з полімерного волокна файбергласа. Воно м’яке, еластичне, добре пропускає повітря, майже не впливає на освітленість і справляється зі своєю головною функцією – захищає від дрібних комах. Але його легко може порвати кігтями або зубами домашній улюбленець.

Сітка на вікно Антикішка виготовлена ​​з особливо міцної харчової нержавіючої сталі. Цей метал, по-перше, неможливо порвати або порізати, а по-друге, він абсолютно безпечний для котів, собак і домашніх птахів.

Розміри чарунок – 1×1 мм (як і у звичайного антимоскітного полотна). Це означає, що світлопропускна здатність така ж сама.

сітки на вікна антикішка

Антикішка на вікно: головні переваги

 1. Антикішка має посилений каркас із алюмінієвого профілю, який зможе витримати більшу вагу (приблизно до 10 кг).
 2. Сітки Антикіготь встановлюються на вікна, двері та балконне скління.
 3. Полотно може натягатися на стандартні рами на кріпленнях анвіс, дверні сітки на петлях, гармошка, розсувні конструкції. Детальніше про всі види сіток можете прочитати тут або в нашому блозі.
 4. Сітки на вікна для котів виготовляються не тільки на білій рамі. Можливі кольори: антрацит, коричнева, темно-коричнева, а також відтінки деревини з імітацією текстури масиву (вінчестер, золотий дуб, махонь, горіх).
 5. Розміри конструкцій, які можна виготовити на замовлення, майже не обмежені. Мінімальна площа – 0,7 м2.
 6. Є можливість робити сітки для вікон нестандартної форми: трапецієподібні, трикутні і т.п.

Ціна сіток Антикіготь, звичайно, вища за звичайні (через більшу вартість матеріалів, які використовуються для їх виробництва). Але якщо ваш домашній улюбленець полюбляє грати на підвіконні або спостерігати за птахами на вулиці, то установка такої сітки – практично єдиний варіант, який убезпечить його від падіння. До того ж вам не доведеться кожного сезону ремонтувати або замовляти нову москітку, коли кіт або домашній папуга її в черговий раз порве.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama