• Листопад

    20

    2020
  • 524
  • 0
ДВЕРНІ МОСКІТНІ СІТКИ: на магнітах, на петлях, плісе і розсувні.

ДВЕРНІ МОСКІТНІ СІТКИ: на магнітах, на петлях, плісе і розсувні.

Москітні сітки на вікнах є, напевно, у всіх. Адже ніхто не любить, коли в будинок залітають комарі, мухи та інші комахи. Крім того, це хороший захист також від тополиного пуху і пилу. Але є випадки, коли віконних недостатньо. Наприклад, в приватному будинку або коли балкон не засклений. Тут допомогти може установка москітної сітки на двері.

Які різновиди бувають? Чим відрізняються від віконних? На що звертати увагу при виборі? Спробуємо розібратися у всіх нюансах.

Особливості москітних сіток на двері

Головна відмінність дверних антимоскітних сіток від віконних – це посилений профіль. Оскільки загальна площа полотна набагато більше, то для того, щоб воно витримувало вітрове навантаження, протяги і не деформувалося, рама повинна бути дуже міцна. Зазвичай використовуються профілі з перетином 17 × 25 мм. Для додаткової міцності посередині вставляється ще одна додаткова поперечна перекладина.

Дверну конструкцію, як і віконну, можна замовити з полотном «антикішка» або «антипил». Перший варіант має потовщені волокна, які складніше рвати кігтями або зубами. Другий – підійде для алергіків, так як здатний затримувати квітковий пилок, спори, дрібні частинки пилу.

Москітна сітка на двері: види

На магнітах

Це безрамкові москітні сітки, візуально схожі на штори. Кріпляться безпосередньо до отвору і складаються з двох частин. Закриваються самостійно за допомогою магнітних елементів.

Це самий бюджетний варіант, який без проблем можна встановити самостійно. Але є у нього серйозний недолік – недовговічність. Магнітні кліпси швидко виходять з ладу, а полотно в місці з’єднання з магнітними утримувачами часто рветься. Тому цей варіант – швидше тимчасовий захід. Для більш довгострокового використання краще зупинити свій вибір на інших видах.

Ще один мінус – виготовляються вони тільки в стандартних розмірах, тобто не під всі дверні прорізи вийде підібрати підходящу.

На петлях

Це вид антимоскітної сітки, яка натягнута на алюмінієву раму і закріплена в отворі за допомогою петель. Найпоширеніший варіант. Відрізняється простим монтажем, надійністю, зручністю використання. Встановити її можна на балконі або лоджії, на вхідні двері в приватному будинку, вихід на веранду і т.д.

Їх випускають в двох варіантах:

  • з П-подібною рамою без порога;
  • із суцільною рамою з порогом.

У закритому стані дверцята утримується за допомогою магнітних фіксаторів. Деякі моделі комплектуються плоскою пластиковою ручкою.

Якщо у вас є домашня тварина, не зайвим буде додатковий отвір, через яке ваш улюбленець зможе самостійно виходити на прогулянку. У багатьох виробників є така опція.

Головний недолік – потрібно вільний простір перед дверима, щоб відкривати сітку.

Слайдингові (розсувні)

Слайдингові москітні сітки – ідеальне рішення для розсувних дверей, великих отворів, альтанок, світлопрозорих конструкцій на всю стіну, а також коли немає місця для відкривання сітки на петлях. Полотно натягнуте на раму і рухається вздовж стіни по горизонтальних напрямних.

При установці потрібно враховувати, що буде потрібно додаткове місце для розташування стулок уздовж стіни, коли вони відкриті.

Залежно від розмірів отвору розсувна конструкція може бути з однієї, двох або трьох стулок.

Гармошка (плісе)

Конструкція москітної сітки плісе чимось схожа на розсувну, але з однією відмінністю – плісоване полотно не натягнуто на раму з профілю. Полотно-гармошка ховається в невеликий бічний короб. Це найкомпактніший варіант. Не потрібно додаткового місця ні перед дверима, як в розпашних моделях, ні поруч з отвором, як у випадку з розсувними конструкціями.

Плісе дуже зручні для отворів великих розмірів і панорамного скління. Але і для установки на стандартні балконні двері також підходять.

Полотно може відкриватися як повністю, так і частково, в залежності від необхідності.

Через те, що сітка складається гармошкою, вона самоочищається від налиплого пилу і бруду. Звичайно, не повноцінно, але мити і чистити її треба буде рідше.

Перед покупкою москітної сітки на двері, потрібно врахувати кілька моментів: розмір отвору, де він розташований, наскільки активно ви їм користуєтеся, чи є вільне місце перед дверима або уздовж стіни. Сьогодні підібрати підходящий варіант не так складно: на ринку представлений величезний вибір різноманітних дверних протимоскітних сіток на будь-який бюджет.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama