• Жовтень

    29

    2021
  • 87
  • 0
Встановлення балконного блоку

Встановлення балконного блоку

Балконний блок – це балконні двері з вікном, які розділяють квартиру та простір балкона або лоджії. А якщо вони не засклені, то, по суті, це єдина перешкода між житловими кімнатами та вулицею, яка захищатиме від холоду, вітру та шуму.

У будь-якому випадку до вибору профільної системи та склопакетів для балконного блоку потрібно підходити так само відповідально, як і до встановлення решти скління.

Балконний блок: розміри, особливості конструкції та варіанти скління

Як уже зазначено вище, балконний блок складається з дверей та вікна. Але в залежності від ваших потреб ви можете вибрати з кількох варіантів конструкцій.

Стандартний балконний блок

Це звичний для всіх вигляд конструкції, найзатребуваніший серед замовників. Складається з дверей з поворотним механізмом відчинення та глухого вікна з однієї або двох сторін (так званий балконний блок “чебурашка”, зустрічається вкрай рідко).

За ціною такий варіант найдоступніший через мінімальну кількість рухомих елементів.

Двері складаються з двох секцій. Нижня, менша за розміром, може бути із сендвіч-панеллю або склопакетом. Опціонально також двері можуть оснащуватися поворотно-відкидною фурнітурою.

Якщо в приміщенні дуже високі стелі (понад 3 м), рекомендується робити конструкцію блоку з фрамугами у верхній частині дверей та вікна.

Балконний блок з вікном, що відчиняється

Такий вид конструкції підходить для встановлення на кухні. Або якщо ви звикли регулярно провітрювати квартиру, а тримати постійно відкритими двері на балкон не хочете.

На відміну від стандартного блоку, вікно тут відкривається. Залежно від розміру прорізу вікно може бути 1-стулковим або поділеним на 2 стулки. Реалізувати конструкцію можна у кількох варіантах:

  • рухомою може бути одна або обидві стулки;
  • механізм відкривання поворотний або поворотно-відкидний;
  • якщо на підвіконні регулярно щось стоїть, наприклад, кімнатні квіти, воно є продовженням робочої поверхні на кухні або робочого столу, можна зробити стулки, які відкриватимуться не всередину, а назовні, тобто на балкон/лоджію;
  • альтернатива поворотно-відкидній стулці – кватирка;
  • вікно може бути штульповим, без імпоста (докладніше про штульпові вікна ми писали в статті в нашому блозі).

Панорамний балконний блок

Цей варіант підійде у тому випадку, коли ви хочете, щоб у кімнату надходило більше природного світла. Це дозволить до того ж візуально розширити простір квартири. Особливо якщо панорамним способом засклений і балкон.

Як і стандартний, французький блок складається з дверей та одного або двох вікон. Замість стандартної розпашної конструкції можна встановити двері-гармошки або розсувні.

Але перед встановленням панорамного балконного блоку варто підготувати простір балкона/лоджії. Якщо воно буде захаращене коробками, непотрібними речами тощо, навряд чи вам буде приємно спостерігати цей безлад щодня.

Не доречні французькі вікна замість балконних дверей і тоді, коли ви живете на нижніх трьох поверхах: всі перехожі “підглядатимуть” за вами.

Який профіль та склопакети вибрати для балконного блоку?

Коли на балконі немає скління, для балконного блоку потрібно вибирати максимально теплий профіль. Адже балконні двері з вікном будуть у цьому випадку єдиним захистом від холоду та вуличного шуму.

Це може бути профільна система Rehau Euro-Design 70 або Synego. Склопакет має бути обов’язково 2-камерний енергозберігаючий з аргоном. Щоб зробити скління ще теплішим, у склопакетах може бути встановлена ​​пластикова дистанційна рамка. Якщо вибрати «холодніше» скління, у квартирі буде холодно взимку, вікна будуть вкриватися конденсатом і промерзати у морози.

Коли балкон засклений, але холодним способом, то також варто зупинити свій вибір на профільних системах мінімум з 5 камерами і монтажною глибиною 70 мм.

3-камерний профіль Euro-Design 60 з 1-камерним склопакетом підійде тільки в тому випадку, якщо скління на балконі тепле, і він утеплений.

У студії вікон Panorama у Миколаєві ви можете замовити балконний блок Рехау, ціна якого залежить від:

  • розмірів прорізу;
  • кількості рухомих елементів;
  • площі скління (звичайний чи панорамний балконний блок);
  • вибраної профільної системи, склопакетів, фурнітури.

Якщо ви хочете дізнатися орієнтовну вартість балконного блоку, вам потрібно зробити замір прорізу. Зробити це нескладно:

  1. Заміряємо ширину та висоту балконних дверей від укосу до укосу.
  2. Визначаємо розміри вікна від дверей до бокового укосу та від верхнього укосу до підвіконня.

За цими розмірами менеджер зможе прорахувати ціну балконних дверей з вікном.

ВАЖЛИВО! Перед замовленням балконного блоку виміри повинен робити замірник, щоб під час монтажу не виникло проблем, і якість установки не постраждала.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama