• Грудень

  19

  2020
 • 167
 • 0
Установка вікон по нормам ДСТУ

Установка вікон по нормам ДСТУ

Купівля якісних вікон з профілю Rehau, на жаль, не гарантує того, що в приміщенні буде комфортний мікроклімат. Не менш важливо правильно встановити їх. Місце з’єднання віконної конструкції і стіни – найвразливіше в будівлі. І через нього втрачається велика кількість тепла.

За статистикою більшість претензій від клієнтів стосуються саме монтажних швів. Якщо під час установки пластикових вікон були порушена технологія, коли монтажна піна в шві ніяк не захищена, виникають серйозні наслідки:

 • місце примикання віконного профілю до отвору продувається, з’являється протяг;
 • погана теплоізоляція;
 • з’являється грибок і цвіль на укосах;
 • погана ізоляція від вуличного шуму.

Коли ви замовляєте установку вікон в салоні-магазині Панорама, можете бути впевнені, що такого не станеться. Адже наші робочі виробляють монтаж згідно з нормами ДСТУ.

Можна зустріти також поняття «Євромонтаж вікон», «теплий монтаж», «тришаровий монтажний шов», «гідро-пароізоляція монтажного шва» – все це одне й те саме.

Головна мета цієї технології – захист монтажного шва від вологи і ультрафіолету. В результаті теплоізоляційні властивості вікон вище.

Етапи теплого монтажу

Установка металопластикових вікон по ДСТУ на відміну від традиційної вимагає використання додаткових ізолюючих шарів. Процес відбувається в 6 етапів:

 1. Підготовка отвору.

Поверхня очищається від сміття і вирівнюється, якщо це необхідно. Не повинно бути виступаючих частин, вибоїн, відколів або заглиблень. Пухкі ділянки треба зміцнити.

 1. Поклейка пароізоляційної стрічки і ПСУЛ.

З внутрішньої сторони приклеюють пароізоляційну стрічку по периметру рами з припуском в кутах. В якості альтернативи застосовується акриловий герметик.

Для зовнішньої ізоляції з’єднання вікна з чвертю використовується стрічка ПСУЛ або паропроникний герметик. Вони захищають монтажну піну від води і УФ випромінювання, при цьому пропускають назовні вологу яка утворилася всередині . Також виконують роль ущільнювача між рамою і стіною.

 1. Вирівнювання і закріплення віконної коробки.

Віконна конструкція вирівнюється в отворі по горизонталі і вертикалі, фіксується монтажними клинами. Далі – кріпиться за допомогою дюбелів з анкерними пластинами або монтажних шурупів.

 1. Середній шар ізоляції.

Монтажний шов заповнюється поліуретановою піною. Зазор заповнюється спочатку частково, шаром приблизно 3 см, так як піна розширюється під час висихання.

Після того, як перший шар затвердів (конкретний час висихання завжди вказано на упаковці), наноситься другий. Надлишки потрібно видалити.

Вибір монтажної піни залежить від температури і вологості повітря. Так, якщо ви встановлюєте вікна взимку, використовувати потрібно спеціальну «зимову» піну, якою можна працювати при низькій температурі.

 1. Установка стулок, склопакетів.

Для якісного монтажу вікон обов’язково потрібно дочекатися повного затвердіння матеріалу.

 1. Монтаж підвіконь, відливів, обробка укосів.

Відплив встановлюється відразу, разом з віконним блоком. Підвіконня – в будь-який зручний час, відразу або навіть протягом кількох місяців. Дуже важливо при монтажі відливу і підвіконня не пошкодити монтажний шов і ізоляційні стрічки.

Обробку укосів найкраще робити через добу після установки вікна, коли остаточно висохне монтажна піна.

Ціна установки вікон із захистом монтажного шва

Вартість теплого монтажу не можна назвати бюджетним. В середньому він дорожче звичайної установки на 30%.

Чому так відбувається? По-перше, Евромонтаж вимагає більшої кількості матеріалів. По-друге, вимагає більш високої кваліфікації майстрів, які будуть встановлювати віконний блок. По-третє, весь процес займає більше часу.

Коли ви вибираєте, кому довірити установку металопластикових вікон, ні в якому разі не економте. Якісний монтаж не може коштувати дешево. Особливо, якщо він проводиться за нормами ДСТУ. Звертайте увагу на досвід роботи бригади, чи використовуються оригінальні комплектуючі, чи є гарантія на виконані роботи.

В Panorama працює команда монтажників не тільки з великим досвідом. Вони навчалися в Академії Rehau, а також регулярно підвищують кваліфікацію. В роботі використовується професійне обладнання, надійні кріплення. Гарантія на  установку – 5 років.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© 2011 - 2023 Rehau by Panorama